Nechtový dizajn

Nechty a ruky sú individuálnou vizitkou a sú popri tvári vystavené najčastejšie pohľadom iných. Prezradia o nás naozaj veľa a preto je dôležité venovať im dostatok pozornosti a starostlivosti.
Možno sa Vám to bude zdať čudné, ale odborníci tvrdia, že nechty toho dokážu prezradiť skutočne veľa tak o Vašom zdravotnom stave, ako aj o Vašej duševnej kondícii, či povahe a charaktere. Reč je o tvare a vzhľade nechtov, o ich farbe aj drobných chybičkách, ktoré môžu signalizovať niektoré zdravotné problémy.

MARTINI - nechtový dizajn

O prirodzené nechty sa musíme starať intenzívne a cielene, aby sme dosiahli očakávaný výsledok.
Hlavný význam manikúry spočíva v tom, aby sa zabraňovalo poškodeniam a aby ruky boli udržiavané a pekné. K tomu patrí nielen starostlivosť o ruky a nechty, ale aj dekoratívne dotváranie nechtov.

 

Pokiaľ Vám Vaše prirodzené nechty nemôžu narásť do želanej dĺžky, alebo nie sú dostatočne pevné, môžeme tento problém vyriešiť nechtovou modelážou. Prirodzený necht predĺžime nalepením umelých nechtov a následným nanesením gélu. Je to najrýchlejší spôsob, ako dosiahnuť za krátku chvíľu ruky zdobené pestovanými nechtami.

V starostlivosti o Vaše nechty nesmie chýbať ani ich farebná úprava a zdobenie, ktoré sú posledným krokom k získanie výsledného efektu – krásnych a zdravých rúk.

WELLNESS PEDIKÚRA pre dámy a pánov prináša neočakávaný zážitok, úľavu a absolútny relax.

MARTINI - wellness pedikúra

Na to, aby sme boli krásni, len nestačí dokonalé oblečenie, make up a krásne vlasy. Mali by sme sa snažiť byť príťažliví a krásny od hlavy po päty až po končeky prstov.

Aj keď sú nohy neoddeliteľnou súčasťou nášho tela  a celý deň nás nosia, často krát sa stane, že im nevenujeme starostlivosť akú by si zaslúžili. Noha má sprostredkovať kontakt so zemou, po ktorej chodíme. Keďže chceme aby nás nohy nosili celý život, naozaj si zaslúžia našu pozornosť.
Odmeňte svoje nohy a navštívte centrun of beauty MARTINI.
Hoci je pedikúra veľmi potrebná, mnohí jej nepripisujú až takú dôležitosť a vnímajú ju ako nepodstatnú časť starostlivosti o telo. Pedikúra je ošetrenie kože a nechtov na nohách. Sú to úkony pri ktorých sa poskytuje správna odborná starostlivosť o nohy a nechty pri ktorých sa odstraňujú nedostatky a ponúka sa poradenstvo.

Klasická pedikúra

Klasická mokrá pedikúra obsahuje základnú úpravu a ošetrenie Vašich nôh a nechtov – ošetrenie stvrdnutej kože, skrátenie nechtov, úprava nechtového lôžka. Rýchle a kvalitné ošetrenie vhodné aj pre najuponáhľanejších.

Wellness pedikúra

Wellness pedikúra

Wellnes pedikúry je zasa poskytnúť nohám absolútny relax – dopomáha k tomu perličkový kúpeľ, peeling na nohy, odstránenie zhrubnutej pokožky, akupresúrna masáž a záverečná maska na chodidlá.

UV gélová modelácia nechtov na nohách

Modelované nechty na nohách vyzerajú úžasne, pomaly odrastajú, netreba ich tak často dopĺňať a dlho vydržia. Modeláž nechtov na nohách je najžiadanejšia v období letných mesiacov. Táto modeláž prebieha podobne ako modeláž gélových nechtov na rukách.
Táto pedikúra umožňuje vytvarovať i trvalé poškodené nechty. Touto úpravou vaše nechty podčiarknú vzhľad akejkoľvek otvorenej obuvy.

Wellness pedikúra je vhodným darčekom pre Vašich priateľov vo forme darčekového poukazu.