Kaderníctvo MARTINI Poprad

 

Hair Expert MARTINI – váš špecialista na vlasy

Hair Expert MARTINI je prestížny salón, ktorý pracuje výhradne s produktami L´Oréal Professionnel a poskytuje svojim  zákazníkom služby na tej najvyššej úrovni. Ako špecialista na vlasy je tento salón pripravený uspokojiť každé prianie svojim zákazníkom.

 

Hair Expert MARTINI

· je kadernícka služba na špičkovej úrovni
· je odborné vlasové poradenstvo
· je nový prístup k zákazníkovi

Hair Expert MARTINI je nový koncept kaderníckeho salónu, ktorý reaguje na čím ďalej náročnejšie potreby dnešného zákazníka v oblasti starostlivosti o vlasy. Naším cieľom je spokojný zákazník a vysoká profesionalita kaderníkov pracujúcich s produktami L´Oréal Professionnel.

 

Pre  spokojnosť klienta je v Hair Expert MARTINI  spravené  maximum. Veľký dôraz kladieme na poskytovanie nadštandardnej   individuálnej starostlivosti a komunikáciu s klientom. Súčasťou každej služby je odborná vlasová diagnostika a odborné poradenstvo. Skúsený tím kaderníkov, ktorí neustále zvyšujú svoje vedomosti na pravidelných školeniach L´Oréal Professionel, vám na základe diagnostiky doporučia najvhodnejšiu službu, ochotne vysvetlia ako sa starať o svoje vlasy doma a doporučia prípravky pre  domáce použitie.

 

 

Prečo Hair Expert MARTINI navštíviť?

Doprajte svojim vlasom naozaj profesionálnu starostlivosť. Spoznajte služby poskytované na tej najvyššej úrovni. Vďaka rôznym radam výrobkov L´Oréal Professionnel a odborného poradenstva zo strany kaderníkov, sú vaše vlasy v Hair Expert MARTINI  v tých najlepších rukách.

 

Čo Vás v Hair Expert MARTINI čaká?

Môžete sa tu stretnúť  s niekoľkými novinkami, ktoré v bežných salónoch nenájdete.

 • KADERNÍCKE SLUŽBY L´OREAL Professionnel
 • Animačný program každý mesiac
 • Darčeky pre zákaznčky

 

 

Farba INOA

Olej, ktorý všetko mení

V roku 1909 spôsobil Eugene Schueller revolúciu vo farbách na vlasy, keď predstavil prvú šetrnú farbu. O sto rokov neskôr, v roku 2009 uviedla značka Loreal Professionnel Paris farbu Inoa.

Jediná permanentná  farba na vlasy využívajúca silu oleja

Obsahuje 60% oleje

Pre viditeľne kvalitnejšie vlasy a optimálne pohodlie vlasovej pokožky.

Bez amoniaku pre príjemnú vôňu

Zážitok, ktorý rozmaznáva

100% krytie bielych vlasov

S

  

Prvá olejová Glow rozjasňujúca permanentná farba na vlasy na dlhotrvajúcu neutralizáciu a extrémne rozjasnenie.

 • zosvetlenie až o 3 výšky tónu
 • o 30% viac odrazu svetla
 • až 2- krát väčšia transparentnosť
 • INOA GLOW obsahuje viac odlesku a menej základu farby
 • úlohou základu je zaistiť krytie až 30= bielych vlasov
 • odlesk prináša svetlo, priesvitnosť a neutralizáciu

INOA – farbiaci gél bez amoniaku

Posilnené krytie bielych vlasov až do 100% a 6 týždňov intenzívnej hydratácie a výživy

 • bez nežiadúcej vône, bez amoniaku
 • optimálna šetrnosť k vlasovej pokožke
 • nekonečná farebná sila, o 50% viac lesku

 

Farba Majirel – Loreal

Je to nekonečný výber odtieňov. Výsledkom sú prirodzené hlboké odtiene, rovnomernosť a jednoliatosť nafarbenia. Krémové zloženie s odľahčeným množstvom amoniaku zaručí 100% prekrytie bielych vlasov. Vďaka IONENE G a INCELL je zaručená dlhotrvajúca ochrana celého vlasového vlákna. Farba MAJIREL zosvetľuje o 1 – 3 tóny pri dobe pôsobenia 35 minút.

 

 

Majirel High Lift

majiblondSilne zosvetľujúca krémová oxidačná farba s Ionene G + Incell
Symbol absolútnej ženskosti: Blond vlasy zachytávajú svetlo rovnako ako pohľady. Nech jemné perleťové či s ľadovými odleskami, vždy sú čistou a žiarivou hviezdou všetkých pódií. Len pre  vás L’Oréal Professionnel prichádza s novým riešením pre ultra blond.
Objavte nový rozmer blond odtieňa. Zmyselný, elegantný, nevinný, žiariaci a nepredvídatelný. Tie najjemnejšie blond tóny vytvoríte s Majiblond hi.B. Absolútne žiariaci, jemný a prirodzený blond odtieň bol vytvorený vďaka špičkovej technológii L’Oréal Professionnel.

 

Farba Luocoloe – Loreal

Výživujúca gélová oxidačná farba. Farba plná sviežosti, pohybu a lesku, založená na technológii NUTRISCHINE s olejom z hroznových jadierok. Vaše vlasy zosvetlí o 2,5 – 3 tóny a prekryje do 70% bielych vlasov. Jej doba pôsobenia je 20 minút. Celé kreatívne bohatstvo oxidačnej farby je vložené do nevšedného svetelného a plastického efektu.

Nové zloženie farby: LUOCOLOR, svieže, žiarivé a plastické farby.

Nová technológia Nutrigelu: Technologická inovácia tejto farby vytvára svieže, prirodzené a jemné odtiene. Predovšetkým zachovávajú prirodzený reliéf vlasov.

 

 

JEMNÉ FARBY BEZ AMONIAKU

DiaRichesse – Tón v tóne Novinka

Jemné farebné efekty, oslnivý lesk.

Objavte revolučný farbiaci systém tón v tóne s dvoma vzájomne sa doplňujúcimi   technológiami, šitý na mieru pre splnenie každého priania vo farbení.

 

DiaLight – Tón v tóne

Výraznejšie farebné efekty, oslnivý lesk.

Jemné ošetrujúce farby bez amoniaku. Hĺbková starostlivosť a dlhodobý lesk s jemnými farebnými efektmi. Vlasy nafarbí bez zosvetlenia, čiže bez efektu odrastajúcich korienkov. Počas doby pôsobenia 20 minút majú schopnosť kryť biele vlasy do 50%.

 

PRO FIBER – regenerácia s účinkom dlhším než kedykoľvek predtým

Pro-Fiber-product-range-shot-for-homepage

Všetky hlavné problémy vlasov ako rozštiepené končeky, vymývanie farby, vlasy, ktoré nie sú hladké na dotyk a sú bez lesku, súvisia s jedinou príčinou: poškodením a scitlivením vlasov.

V súčasnosti však existujú prevažne špecifické riešenia zaoberajúce sa dôsledkom, nie príčinou problému.

Program celkovej regenerácie vlasov s dlhodobým účinkom.

 • pre dosiahnutie všetkých znakov dôkladnej starostlivosti a vlasy dlhodobo žiarivá farba, prirodzenný lesk, flexibilita a hebkosť na dotyk, redukcia rozštiepených končekov
 • skutočne dlhodobý efekt až po dobu 6 týždňov, okamžitá regenerácia v salóne, predlžená doma s každým umytím vlasov

REVOLÚCIA : APTYL 100

aptyl_1

APTYL 100 je molekulárny komplex, ktorý vďaka unikátnemu spojeniu 2 molekúl regeneruje vlasy súbežne vo vnútri aj na ich povrchu, tiež má úžasnú schopnosť priľnúť k poškodenému vlasu na skutočne dlhú dobu.

Po 4 umytiach je potrebné APTYL 100 doplniť, slúži k tomu špeciálny produkt na domáce použitie Re-Charge. Tento proces zaručí, že vlasy zostanú regenerované až po dobu 6 týždňov.

 

ODFARBENIE VLASOV

Žiarivé a zdravé blond vlasy, po ktorých ženy túžia. Výnimočným zložením, technológiou NUTRICERIDE a bielym včelím voskom docielime celkové odfarbenie a vytvorenie výrazných melírov. Schopnosť zosvetlenia až o 7 tónov zabezpečí čistý a rovnomerný výsledok po celej dĺžke vlasového vlákna. Doba pôsobenia tejto služby je 40 – 50 minút.