Nechtový dizajn

 

Nechty a ruky sú individuálnou vizitkou a sú popri tvári vystavené najčastejšie pohľadom iných. Prezradia o nás naozaj veľa a preto je dôležité venovať im dostatok pozornosti a starostlivosti.
Možno sa Vám to bude zdať čudné, ale odborníci tvrdia, že nechty toho dokážu prezradiť skutočne veľa tak o Vašom zdravotnom stave, ako aj o Vašej duševnej kondícii, či povahe a charaktere. Reč je o tvare a vzhľade nechtov, o ich farbe aj drobných chybičkách, ktoré môžu signalizovať niektoré zdravotné problémy.

MARTINI - nechtový dizajn

O prirodzené nechty sa musíme starať intenzívne a cielene, aby sme dosiahli očakávaný výsledok.
Hlavný význam manikúry spočíva v tom, aby sa zabraňovalo poškodeniam a aby ruky boli udržiavané a pekné. K tomu patrí nielen starostlivosť o ruky a nechty, ale aj dekoratívne dotváranie nechtov.

 

Pokiaľ Vám Vaše prirodzené nechty nemôžu narásť do želanej dĺžky, alebo nie sú dostatočne pevné, môžeme tento problém vyriešiť nechtovou modelážou. Prirodzený necht predĺžime nalepením umelých nechtov a následným nanesením gélu. Je to najrýchlejší spôsob, ako dosiahnuť za krátku chvíľu ruky zdobené pestovanými nechtami.

V starostlivosti o Vaše nechty nesmie chýbať ani ich farebná úprava a zdobenie, ktoré sú posledným krokom k získanie výsledného efektu – krásnych a zdravých rúk.