Predĺžovanie vlasov Great Lengths
great_20lengths_20logo

Oficiálna stránka značky Great Lenght’s – www.greatlengths.net

História Great Lengths

Great Lengths je svetovou jednotkou v predlžovaní a zhusťovaní vlasov.
Základným znakom, je že napojené vlasy nevidno a spoločnosť garantuje 100 % nepoškodzovanie vlastného vlasového vlákna. Great lengths nepoužíva na farbenie a depigmentáciu vlasov chemické prípravky, čím sa dosahuje najvyššia kvalita a lesk.
Zakladateľom je David Gold, ktorý ako prvý patentoval systém predlžovania vlasov vo Veľkej Britanii v r.1991.

Aplikuje 100% prírodný ľudský vlas najvyššej kvality.
Great Lengths kladie zvláštny dôraz na výber a spracovanie vlasov, jeho následnú impregnácia, ručné triedeniev smere rastu vlasov. V dôsledku nedochádza k uzleniu vlasov. Ide o chrámový výber vlasov, ktoré majú pevnú lesklú štruktúru. Minimálne sa štiepia, takže sú krásne a prirodzené aj po niekoľkých obnovách.
Biopolymerizovaný keratin – ktorý spája nadpájané vlasy, obsahuje identickú štruktúru ľudským vlasom. Spoje tým pádom necítime ani na dotyk a čo je najdôležitejšie, nezaťažujú ani nepoškodzujú vlastný vlas.
Jednou z najväčších výhod metódy Great Lengths je absolutne bezchybná aplikácia. Vďaka čomu máme dokonalý spoj, ktorý sa nezosúva, vlasy sa nevyčesávajú a celkový vzhľad je veľmi prirodzený.
Nielen pri práci touto dokonalou metódou budete nadšený, ale zákazník bude odchádzať z vášho salónu spokojný a s pocitom dobre a kvalitne odvedenej práce

Vlasy Great Lenghts

Vlasy Great Lengths svojou kvalitou patria medzi najlepšie na svete a často sú označované ako ROLLS ROYCE medzi predlžovanými vlasmi v porovnaní s inými značkami.
Pri predlžovaní sa používajú patentované systémy, špeciálne keratínové spoje, ktoré sú  certifikovaným kaderníkom pripájane k Vašim vlastným vlasom.

Charakteristika nadpojených vlasov Great Lengths:

  • Sú príjemné k Vašim vlasom a pokožke,
  • Sú prakticky nezbadatelné zrakom ani hmatom,
  • Sú pohodlné na nosenie, počas spania a na úpravu,
  • Sú dlhotrváce,
  • Môžu byť stylované, farbené, natáčané s cieľom vytvoriť perfektný vzhľad pre každú príležitosť,
  • Môžu byť odstránené bez toho aby by sa poškodili Vaše vlastné vlasy,
  • Zdokonaľujú Vašu prirodzenú krásu.

Ultrasonic 5000 Machine

studená metóda – oválny/ plochý spoj

Tento prístroj využíva metódu studenej fúzie bez tepla. Vlasové pramene sú pripojované pomocou ultrazvukových vibrácií. Ultrasonic 5000 produkuje spoje, akoby pramienky vyrastali priamo z vašich vlasov.

Je vhodný aj pre jemné a riedke vlasy. Takto predĺžené vlasy vyžadujú minimálnu dennú údržbu.

Kvalita vlasov

Indické vlasy sú optimálne na výrobu predlžovaných vlasov

Great Lengths využíva iba remy vlasy čo znamená, že vlasy sú zoradené tak aby vlasová kutikula (vonkajšia vrstva vlasu, prirodzený oval vlasu) smerovala jedným smerom od korienkov ku končekom a preto nedochádza ku kudleniu. Tieto vlasy zaručujú, že predĺženia sa správajú rovnako ako Vaše vlastné vlasy, splývajú prirodzene s Vašimi vlasmi a vyzerajú úplne prirodzene.

Preto sa používajú iba “chrámové vlasy”, tj. vlasy indických žien, ktoré sa strihajú pri rôznych slávnostiach príležitostiach, ako je svadba a náboženské sviatky, v celku jako cop, čo zamedzuje ich znehodnoteniu.

Hlavnou výhodou použitia týchto vlasov pre predlžovanie je fakt, že sú strihané v cope a následne spracované iba v smere ich prirodzeného rastu. Iné neznačkové firmy používajú vlasy vyčesané, ktoré predovšetkým indonézke ženy tradične ukladajú do škatúľ a následne predávajú. Povrch týchto nekvalitných vlasov je odstraňovaný chemicky. Takáto varianta je síce o mnoho lacnejšia, ale po predĺžení vydržia iba desatinu doby, po ktorú sa môžete bez problémov tešiť z Vašich predĺžených, či zahustených vlasov. Great Lengths je jediným spracovateľom na svete, ktorý pomocou svojej patentovanej technológie pre odstránenie pigmentu, dodáva iba vlasy bez akéhokoľvek poškodenia.

Farby a dĺžky

Great Lengths Farby

Viac ako 50 farieb od najsvetlejšej blond až po najtmavšiu hnedú a čiernu. Množstvo tónov a odtieňov, ktoré ponúkame, dovoľuje kaderníkom zakomponovať pramene Great Lenghts do Vašich vlastných vlasov tak, že ani Vaši priatelia si to nevšimnú. Taktiež je možné použiť Great Lengths pramene na vytvorenie účesu so svetlými alebo tmavými prameňmi bez poškodzujúceho chemického procesu, ktorý je obyčajne spájaný s tradičným farbením vlasov. Vďaka patentovanému procesu depigmentácie a repigmentácie, vlasy nikdy nevyblednú tak ako sa to stáva pri tradičnom farbení vlasov. Ak pociťujete potrebu zmeniť farbu, alebo sa vrátiť späť ku svojej vlastnej prirodzenej farbe vlasov, premene Great Lenghts sa dajú veľmi ľahko odstrániť u certifikovaného stylistu bez toho, aby boli Vaše vlastné vlasy poškodené.